تولیدی گز ارک
«
تولیدی گز و سوهان ارک  طعم متفاوت گز را با ما 
تجربه کنید 
با بیش از نیم قرن سابقه
 درخشان در تولید گز انگبینی و سوهان عسلی
»

تولیدی گز ارک

« تولیدی گز و سوهان ارک  طعم متفاوت گز را با ما تجربه کنید  با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در تولید گز انگبینی و سوهان عسلی »

طعم واقعی گز انگبینی را با ما تجربه کنید

پذیرایی اصیل با طعمی به یاد ماندنی

کیفیت و رضایت شما حرف اول ماست

محصولات مــــا

درباره گز ارک

گز ارک در سال ۱۳۳۸ در اصفهان توسط مرحوم حاج حبیب اله کاظمی افتتاح گردید.

تولیدات این مجموعه توسط حاج علیرضا کاظمی توسعه یافت و انواع شیرینیجات ، کیک ، گز و سوهان تولید و به مشتریان عزیز عرضه گردید.

پس بعد از چندین دهه ، تمرکز تولید از کیک و شیرینیجات به سمت گز و سوهان معطوف گردید و سعی بر آن شد که بصورت تخصصی تر و با کیفیت تولید بالاتر این محصول را به مشتریان عرضه گردانید.

گز ارک به علت استفاده از بهترین مواد اولیه و دقت در خرید مغزیجات درجه یک و عدم استفاده از مواد شیمیایی طعم گز اصیل را ماندگار کرده است.

گز، نامی که محال ممکن است بر سر زبان جاری شود و دل هوس خوردن آن نکند. گز یکی از شیرینی های لذیذ و سنتی اصفهان است که کودک و پیر همه عاشق این خوراکی لذیذ هستند.  گز به عنوان شیرینی که در آن از هیچ ماده افزودنی شیمیایی از قبیل رنگ ها و اسانس ها و نگهدارنده‌ها استفاده نمی‌ شود، عاری از تمام زیان هایی است که این گونه مواد (حتی در صورت مصرف محدود) برای مصرف کننده دارند.  علاوه براین به خاطر استفاده از افزودنی های گیاهی متعدد که هر کدام به تنهایی دارای خواص اثبات شده متعددی هستند، سرشار از خواص است. به این خاطر شاید بتوان گفت گز، بهترین شیرینی برای تمام سنین به خصوص کودکان است.